DARČEKOVÁ POUKÁŽKA   

objednávky prijímam e-mailom

info@mani-pedi.eu  

 

 DP01 WELLNESS manikúra   Cena: 30,-eur 

Komplet ošetrenie rúk a nechtov: úprava nechtov + ošetrenie nechtovej kožtičky vrátane EXPRES manikúry + kúpeľ rúk s peelingom + výživná maska + parafínový zábal rúk (teplý alebo suchý parafín) + krátka masáž rúk + regeneračný výživný lak na nechty + olejček a krém pri  záverečnej úprave rúk. 

 DP02 JAPONSKÁ manikúra   Cena: 25,-eur 

Ošetrenie nechtov: úprava nechtov + ošetrenie nechtovej kožtičky vrátane EXPRES manikúry + japonská manikúra + maska s parafínovým efektom na ruky + olejček a krém pri  záverečnej úprave rúk. 

Japonská manikúra je prírodná úprava nechtov, podporí zdravý rast, pevnosť nechtov, dodá potrebné minerály a vitamíny, dodá nechtom hladkosť a vysoký lesk. Ochranná vrstva, ktorá sa vytvára vtieraním vyživujúcej pasty a prášku do nechtov, chráni pred mechanickým poškodzovaním a udržiava v nechtoch dôležité látky – lipidy. Po aplikácii japonskej manikúry sa nelakuje.

 DP03 MANIKÚRA s lakovaním  Cena: 20,-eur 

Úprava dĺžky, tvaru a okolia nechtov + lakovanie podľa výberu: klasický lak 100% vegan alebo géllak s vytvrdením v LED lampe + záverečná úprava (olejček, krém).