• Manikúra BASIC  (25 min.)  Úprava dĺžky a tvaru nechtov, jemné zatlačenie nechtovej kožtičky, vyživujúci lak podľa typu nechtov. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky.
 • Manikúra BASIC PLUS  (25 min.)  Express manikúra (úprava tvaru nechtov, prístrojové ošetrenie kožičky 10-15 min.) 
 • Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky. V cene: Pilník profi + Olejček 3,75ml
 •  Manikúra CLASSIC  (35 min.) Úprava dĺžky, tvaru nechtov a nasadenie rukavíc s výživnou emulziou (obsahuje aktívne prírodné zložky: extrakt zo stromu Hamamelis, Tea tree, Alantoin…, ktoré dokonale zvláčňujú pokožku rúk, zmäkčujú kožtičku nechtov, odstraňujú odumreté bunky z povrchu pokožky a plne ju hydratujú a vyživujú). Následne ošetrenie nechtovej kožtičky. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky. www.mani-pedi.eu/news/balabcare-rychla-manikura-na-ruky/
 • Pánska manikúra (45 min.) Úprava tvaru a dĺžky nechtov, ošetrenie nechtovej kožtičky a záderov. Peeling, masaž, leštenie nechtovej platničky na odstránenie odumretých buniek a vyhladenie rýh na nechtoch. Záverečná úprava - olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
 • Manikúra japonská P-SHINE (45 min.) Vykonáva sa po úprave ńechtov a ošetrení nechtovej kožtičky. Vhodná pre klientky so zdravými nechtami, ktoré chcú lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti ale aj ako regeneračná kúra, ktorá Vašim nechtom poskytne množstvo minerálov a vitamínov. Pomocou jelenicovej hubky sa do nechtovej platničky aplikuje pasta, ktorú tvorí prírodná hornina bentonit s dôležitými látkami pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne sa nanesia púder, ktorý  obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sa nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Výsledkom sú krásne, lesklé a vyživené nechty. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky. www.mani-pedi.eu/news/japonska-manikura-p-shine/
 • Parafínový zábal  (15 min.) Parafínový zábal  na pokožku rúk zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov, suchá a popraskaná pokožka rúk získa opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Po aplikácii výživnej masky nasleduje kúpeľ rúk v parafíne a zábal rúk (froté rukavíce cca 10 min.) www.mani-pedi.eu/news/parafinovy-zabal-na-ruky/
 • Termo zábal  (15 min.) Thermo zábal na pokožku rúk zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov, suchá a poraskaná pokožka rúk získa opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Po aplikácii výživnej masky nasleduje zábal rúk (elektricky vyhrievané rukavice, cca 10 min.) www.mani-pedi.eu/news/vyzivna-maska-na-ruky/
 • Klasické lakovanie  (30 min.) Vykonáva sa po vybranej manikúre. Na upravené a odmastené nechty, nanášame základný podlak, farebný lak podľa výberu v dvoch vrstvách a nadlak.
 • Permanentné lakovanie (30 min.) Permanentné lakovanie gél lakom vydrží cca  2-4 týždne. Je určené pre klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty a trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov. Asi jedným z najdôležitejších je kvalita samotného prírodného nechtu. Touto metódou sa nehty nepredlžujú. Gél lak nanášame po úprave nechtov  v 2-3 veľmi tenkých vrstvách a následne necháme vytvrdiť v CCFL/LED lampe. Gél lak sa nedá odlakovať klasickým spôsobom. Odporúčame odborné odstránenie v salóne, predídete prípadnému poškodeniu nechtovej platničky, neodborným odstránením. Používame špeciálne prípravky na odstránenie. Táto metóda má byť šetrná k Vašim nechtom, preto v žiadnom prípade gel lak nezbrusujeme. www.mani-pedi.eu/news/gel-lak-letny-trend-v-zdobeni-nechtov/
 • Odstránenie permanentného lakovania (30 min.) Odstánenie je šetrné k Vašim nechtom, nikdy nepoužívame pilník a vykonávame ho pomocou špeciálneho roztoku (removeru). Na nechty sa nechá pôsobiť remover cca 10 min. a po rozpustení sa gél lak šetrne odstráni. Následne sa nechtová platnička zahladí, upraví dĺžka a tvar nechtov.
 • Spevnenie prírodných nechtov  (40 min.) 
 1. IBX REPAIR system - vnútorné posilnenie nechtov  Úprava nechtov - aplikácia IBX system (CCFL/LED lampa) + záverečná úprava rúk. 
 2. * IBX BOOST systém - spevnenie povrchu nechtov  Úprava nechtov - aplikácia IBX Boost gélu (CCFL/LED lampa) + záverečná úprava rúk. 
 3. * IBX systém - komplet profesionálne spevnenie nechtov Úprava nechtov - aplikácia IBX REPAIR + IBX BOOST (CCFL/LED lampa) +          záverečná úprava rúk.
 • Regenerácia nechtov po odstránení gél laku alebo medzi lakovaním (45 min.) Odstránenie gél laku removerom, úprava nechtov a ošetrenie kožtičky, výživná maska, parafínový kúpeľ a zábal rúk, vyživujúci lak na nechty, záverečná úprava rúk + pre zákazničku: pilník na nechty a špeciálny olejček pre prírodné nechty.