• Manikúra BASIC  (35 min.)  Úprava tvaru nechtov, jemné zatlačenie nechtovej kožtičky. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky.
 •  Manikúra CLASSIC   (45 min.) Úprava nechtov. Nasadenie rukavíc s výživnou emulziou (obsahuje aktívne prírodné zložky: extrakt zo stromu Hamamelis, Tea tree, Alantoin…, ktoré dokonale zvláčňujú pokožku rúk, zmäkčujú kožtičku nechtov, odstraňujú odumreté bunky z povrchu pokožky a plne ju hydratujú a vyživujú). Ošetrenie nechtovej kožtičky. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky. 
 • Manikúra EXPRESS  (10 min.)  Rýchla prístrojová úprava len okolia nechtov a kožtičky)
 • Pánska manikúra (45 min.) Úprava tvaru nechtov a ich okolia. Nasadenie rukavíc s výživnou emulziou (obsahuje aktívne prírodné zložky:                    extrakt zo stromu Hamamelis, Tea tree, Alantoin,podľa zvoleného druhuktoré dokonale zvláčňujú pokožku rúk, zmäkčujú kožtičku nechtov, odstraňujú odumreté bunky z povrchu pokožky a plne ju hydratujú a vyživujú).  Záverečná úprava - olejček na nechtovú kožtičku a výživný krém na ruky.
 • Manikúra japonská P-SHINE (45 min.) Vykonáva sa po úprave ńechtov a ošetrení nechtovej kožtičky. Vhodná pre klientky so zdravými nechtami, ktoré chcú lesk a dokonalú manikúru bez každodennej starostlivosti ale aj ako regeneračná kúra, ktorá Vašim nechtom poskytne množstvo minerálov a vitamínov. Pomocou jelenicovej hubky sa do nechtovej platničky aplikuje pasta, ktorú tvorí prírodná hornina bentonit s dôležitými látkami pre metabolizmus koreňa nechtu. Následne sa nanesia púder, ktorý  obsahuje parafíny, včelí vosk, glyceríny, pantheol, lanilín, kremík, zinok a vitamíny A, H, E s provitamínom B5, vďaka ktorým sa nechty zregenerujú a zredukuje sa ich štiepenie a lámanie. Výsledkom sú krásne, lesklé a vyživené nechty. Záverečná úprava - výživný olejček a krém na ruky.     Viac TU!
 • Termo zábal  (30 min.) Thermo zábal na pokožku rúk zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov, suchá a poraskaná pokožka rúk získa opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad.  
 • PARAFÍNOVÝ ZÁBAL -  na pokožku rúk zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry, zmierňuje bolesti kĺbov, suchá a popraskaná pokožka rúk získa opäť svoju prirodzenú jemnosť a zdravý vzhľad. Po aplikácii výživnej masky nasleduje kúpeľ rúk v parafíne a zábal rúk (froté rukavíce cca 10 min.)   Viac TU!                                                alebo zábal v elektricky vyhrievaných rukaviciach:  Viac TU!
 • Klasické lakovanie  (60 min.) Vykonáva sa po vybranej manikúre. Na upravené a odmastené nechty, nanášame ak je potrebné základný podlak, podľa výberu farebný lak  v dvoch vrstvách a nadlak.
 • Permanentné lakovanie (60 min.) Permanentné lakovanie vydrží 2-3 týždne. Je určené pre klientky, ktoré uprednostňujú prirodzený vzhľad nechtov a nemajú čas na ich každodennú úpravu a starostlivosť. Aplikácia nie je úplne vhodná na štiepajúce sa nechty a trvácnosť gél laku závisí od viacerých faktorov. Asi jedným z najdôležitejších je kvalita samotného prírodného nechtu a dodržiavanie zásad domácej starostlivosti. Touto metódou sa nehty nepredlžujú. Gél lak nanášame po úprave dĺžky a tvaru nechtov v 2-3 veľmi tenkých vrstvách a následne necháme vytvrdiť v CCFL/LED lampe. Gél lak sa nedá odlakovať klasickým spôsobom. Odporúčame odborné odstránenie v salóne, predídete prípadnému poškodeniu nechtovej platničky, neodborným odstránením. Používame špeciálne prípravky na odstránenie. Táto metóda má byť šetrná k Vašim nechtom, preto v žiadnom prípade gel lak nezbrusujeme.    Viac TU!                                                          
 • Odstránenie permanentného lakovania (30 min.) Odstánenie je šetrné k Vašim nechtom, nikdy nepoužívame pilník a vykonávame ho pomocou špeciálneho roztoku (removeru). Na nechty sa nechá pôsobiť remover cca 7 min. a po rozpustení sa gél lak šetrne odstráni.  Následne sa nechtová platnička jemne zahladí, upraví sa dĺžka, tvar a okolie nechtov. 
 • IBX OŠETRENIE - profesionálne spevnenie nechtov  (fixácia teplom a LED lampou) (50 min.) 
 1. IBX system - kúra pre výživu a vnútorné posilnenie nechtov  (úprava nechtov,  aplikácia kúry + záverečná úprava rúk). 
 2. * IBX BOOST systém - kúra pre výživu a vnútorné posilnenie nechtov + prirodzené prekrytie nechtov pre pevnosť, ochranu a dokonalý povrch prírodného nechtu (úprava nechtov,  aplikácia kúry + záverečná úprava rúk.)   Viac TU!