PEDIKÚRA:             

 

 

Medicinálna suchá pedikúra (50 min.)   

Ošetrenie nôh podologickým prístrojom za použitia frézok. Dezinfekcia chodidla, pri prehliadke zisťovanie rôznych deformít a ťažkostí. Vyčistenie nechtov, úprava do požadovanej hrúbky, dĺžky a tvaru. Očistenie a úprava nechtového okolia. Obrúsenie zrohovatenej pokožky a ošetrenie spodnej, nášľapovej častu chodidla. Peeling, krátka masáž nôh, záverečná úprava (hydratačný krém a zapudrovanie).

       

Peeling je pomerne používanou procedúrou a je súčasťou poctivej starostlivosti o pokožku. Peelingom sa odstránia odumreté bunky z povrchu pokožky nôh. Pokožka nôh sa prekrví, zlepší sa jej stav i farba. Keďže po peelingu je pokožka ako keby obnažená a póry má otvorené a vyčistené, absolútnym tabu je alkohol v akejkoľvek kozmetickej podobe. Tým najlepším krokom je hydratačný krém, ktorý sa vďaka peelingu ľahko dostane do hĺbky pokožky a vyživí ju.
        
 

Parafínový zábal na nohy s výživnou maskou (30 min.)   
Parafín je špeciálna forma vosku, získaná z ropy, obohatená o vitamín E. Ak hovoríme o zábaloch, hovoríme o lokálnej aplikácii tepla, kedy sa využíva odovzdávanie skupenského tepla pri tuhnutí tekutého parafínu. Jedná sa o termoterapiu. Parafínová vrstva zvyšuje krvný obeh, uvoľňuje póry a môže pomôcť aj pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov na nohách. Celkový výsledok je, že nohy sa cítia ako v "minisaune", pri ktorej noha zákazníka účinne absorbuje krémy udržujúce vlhkosť, vláčnosť a výživu. Suchá a zhrubnutá koža dosiahne opäť svoju prirodzenú jemnosť, zdravý vzhľad a popri všetkých týchto pozitívach uvoľňuje aj stuhnuté kĺby. Účinok je viditeľný už po prvom použití a dokáže sa popasovať aj s veľmi tvrdou zhrubnutou pokožkou na nohách.

           

Wellness pedikúra (90 min.)       

Osvieženie, posilnenie a skrášlenie nôh špeciálnou relaxačnou procedúrou. Wellness pedikúra zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách. Tento druh pedikúry pre dámy aj pánov prináša uvoľnenie, úľavu a absolútny relax. Dezinfekcia chodidla, pri prehliadke zisťovanie rôznych deformít a ťažkostí. Kompletná pedikúra, kúpeľ nôh s peelingom, výživná maska, hrejivý krém, zábal nôh v papučiach a krátka masáž nôh.

      

   
Permanentné lakovanie - gél lak (farebné alebo francúzske lakovanie)  
Klasické lakovanie (podlak, farebný lak, nadlak)    
Výživný lak na nechty a olejček   
Krém na mykotické nechty  
Odlakovanie  
Odstránenie gél laku (aplikovaný nie TU!)  

Ceny v Eur s DPH
Cenník platný od